7.04.2017

7.04.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Przeglądam sobie spokojnie dzisiejsze newsy, słuchając jednocześnie tego, co się dzieje w Sejmie. Właśnie produkuje się Szydło i jak prawdziwa gosposia domowa, szydełkuje z demagogii obraz ogólnej szczęśliwości i dobrobytu. Widać jednak wyraźnie, że nerwy ją niosą, podobnie jak wcześniej posła K., a ich słowa skierowane są do własnych wyborców, bo przecież słupki lecą, więc trzeba głupkom przypomnieć, ile stracą, jak odejdą od PiSu. Ok, oni niech sobie tam gadają, a ja zapraszam na prasówkę 🙂
1. Uwaga! Obłęd smoleński przyspiesza, by 7 kwietnia ogłupić Polskę, oszołomić naród na maksa, wpisać się w religię narodową najmocniejszym akcentem. A tu wyskakuje pewna niespodzianka, której autorem Macierewicz. Nawet PiSiątka są zaskoczone, bo z tajemniczego listu szefa MON dowiedzieli się, że odbędzie się uroczystość odsłonięcia pomnika „ojca narodu”. Szok dla wszystkich, również dla władz miasta, których nikt nie poprosił o pozwolenie na stawianie czegoś takiego. Tak więc, nikt nic nie wie, nikt nie wie, gdzie, nie wie, jak, ale pomnik stanie i to ponoć tak, by można go było potem przesunąć na Krakowskie Przedmieście. Mamy już 400 miejsc upamiętniających „zbrodnię”, a kolejne pojawiają się jak grzyby po deszczu. Za chwilę Polska stanie się jednym wielkim mauzoleum. Koszmar….
2. Szyszko ma wszystko w nosie i robi swoje. Nie przejmuje się nawet posłem K. który uronił kilka łez nad wycinką drzew i udaje, że się tym przejmuje. Dzisiaj Sejm ma wprowadzić poprawki do poprawionej ustawy, która pozwala na zmianę Polski z zadrzewionej na pustynię, ale Szyszko ma ponoć dostać aż pół roku, by wprowadzić nowe zasady w życie. Pół roku!!! Kto tu z kogo robi idiotę?
3. Kolejny „kwiatek” Szyszki warty uwagi. Ministerstwo Środowiska przyznało 6 mln zł Fundacji Niezależne Media, która zajmie się ochroną Puszczy Białowieskiej, wycinając z niej co się da. Jak myślicie, kto będzie „ekspertem” w tym programie? Ukochana córeczka Szyszki. Obok niej skrzydła swej wiedzy w temacie rozwinie kumpel od polowań i duszpasterz myśliwych, ksiądz Tomasz Duszkiewicz oraz leśnik ze Szwecji. Ktoś jest zaskoczony?
4. Biedna Ogórek, była kandydatka SLD na prezydenta Polski, obecnie tuba pisowskiej propagandy, stała się celem ataków. Komuś zamarzyło się przerobić Ogórek na mizerię i teraz policja ma sporo roboty. Oczywiście, nie pochwalam agresji, jednak ludzi słabych psychicznie w narodzie nie brakuje i będą szukać ujścia dla swojej złości, rozżalenia i rozczarowania, nie bacząc na poprawność jakąkolwiek. Podejrzewam, że jeszcze trochę, a więcej będzie przypadków agresji Polaka wobec Polaka, bo już PiS o to zadba. W końcu to efekt ciężkiej pracy posła K. i spółki, by naród podzielić nienawiścią, bo takim łatwiej rządzić, łatwiej go trzymać w ryzach. Niech więc Ogórek nie płacze, bo sama wielbi to, co PiS robi z Polska i Polakami.
5. W Sejmie trwa dyskusja nad votum nieufności, jakie złożyło PO. Już po przemówieniu Schetyny. Przedstawił program, który proponuje PO, gdyby cud się stał i votum nieufności zostałoby przegłosowane, mówił sprawnie jak na polityka, ale mnie nie porwał. Uważam, że zrobił wielki błąd, wskazując we wniosku siebie, jako premiera. Kolejny dowód na to, że tak naprawdę opozycja wciąż myśli tylko o tym, kto tu rządzi, a nie o Polsce. Oczywiście, to tylko moje zdanie, nie musicie się ze mną zgadzać.
6. Przyłębska, niedouczona gwiazda pisowskiego TK ma problem, który trudno jej będzie ogarnąć, bo nie ta wiedza, nie ta jakość pani sędziny. Otrzymała dwa listy. W jednym 8 sędziów domaga się zwołania Zgromadzenia Ogólnego Sędziów, by pogadać o składach orzekających, przymusowych urlopach i audycie wewnętrznym. W drugim liście 6 sędziów żąda reakcji na publiczne wystąpienia byłych członków TK, które są oburzające i niegodne w każdym calu. Niegodne pisowskiego pojęcia praworządności i sprawiedliwości. I co teraz ta „bidulka” zrobi? Kto jej poradzi, kto wesprze, kto pomoże? Niech leci do Ojczulka Rydzyka, pomodlą się razem i spłynie na nią łaska Boża, która ją oświeci na tyle, że poradzi sobie z listami. Zgodnie z tradycją pisowskiej Polski, że wiara się liczy, a nie wiedza, nie nauka.
*
Pisowska propaganda, pisowskie ego, toczą się przez Polskę jak kula, co niszczy wszystko na swej drodze. Wyłączam telewizor, odstawiam wiadomości prasowe, bo już tej papki nie trawię. Miłego weekendu i do poniedziałku 🙂
Źródło informacji
1. http://biqdata.wyborcza.pl/mapa-pomnikow-smolenskich
2. http://www.fakt.pl/…/jan-szyszko-stawia-sie-jarosla…/c5djm2f
3. http://www.newsweek.pl/…/ministerstwo-srodowiska-zatwierdzi…
4. http://wiadomosci.wp.pl/magdalena-ogorek-zaatakowana-w-kosc…
5. http://koduj24.pl/rzeczpospolita-jest-dla-wszystkich/
6. https://www.wprost.pl/…/14-sedziow-TK-wnioslo-2-rozne-skarg…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.