24.04.2017

24.04.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

„Nie da ci ojciec, nie da ci matka, to co ci da pisowka wpadka” Ależ mnie dzisiaj wzięło na przysłowia 🙂 Jednak, przeglądając dzisiejsze newsy, trudno zachować równowagę umysłową. Chodźcie, pomęczymy się razem. Zapraszam 🙂
1. Kiedy Hanna Gronkiewicz Waltz napisała do Błaszczaka pismo z prośbą o „wspólną walkę z narastającą przestępczością na tle rasowym, ten odpowiedział jej beztrosko, że to tylko margines marginesów. Ot jakieś tam, mało znaczące incydenty. Tym razem głos zabrała Prokuratura Krajowa. Wreszcie oficjalnie przyznała, że znacznie wzrosła liczba spraw, związanych rasizmem. Ciekawe, jak na to zareaguje Błaszczak. Wciąż będzie nam wpierał, że to tylko incydenty? Jak zareaguje Ziobro? Wciąż będzie dawał swoje przyzwolenie na umarzanie tego typu spraw, na ochronę przestępcy? NO i co wy na to „orły” polskiego nieRządu?
2. Polscy prawnicy chcą powiedzieć ostre NIE Ministerstwu pisowskiej nieSprawiedliwości. 20 maja, do Katowic, zjedzie ponad 2000 prawników, radców prawnych i adwokatów, by wspólnie wyrazić swój sprzeciw wobec poczynań Ziobry. Jak znam życie, podsumowanie będzie krótkie. Ci prawnicy bronią swego interesu, swojej kasy, są zdrajcami narodu i Ziobro już ich urządzi. Wszystkich wywalić z palestry, a zastąpi się ich nowymi: energicznymi, prosto po studiach, więc nieskażonych wrogą ideologią, prężnymi i bardzo, bardzo pisowskimi. W końcu prawo i sprawiedliwość w wersji PiS musi zatriumfować.
3. Kolejny raz słyszymy o planach rekonstrukcji nieRządu. Tym razem Rzeczpospolita przekazuje takie informacje. Polecieć ma Waszczykowski, któremu w zamian Szydło zaproponuje stanowisko ambasadora Polski przy ONZ, gdy zostaniemy na dwa lata członkiem niestałym tej szacownej Organizacji. O ranyyyy, aż włos się jeży, że ktoś taki dostanie taką fuchę. Skrzydła głupoty poniosą go ostro, a my znowu będziemy się wstydzić. Ciekawe, kogo PiSiątka wytrzasną na stanowisko ministra. Ludzi u nich sporo, ale sensownych jak na lekarstwo. Może Ryszard Czarnecki? Ten byłby idealnym następcą.
4. Hi, i gdzie te wizy dla Polaków? Przecież to był praktycznie pewnik, bo nieRząd głosił dobrą nowinę, wspierając sercem i duszą kampanię wyborczą Trumpa. Facet kupił sobie głosy Polonii, urósł do rangi najlepszego przyjaciela posła K. i spółki, a tu taka klapa. Ciekawa jestem, jak PiSiątka przekują tą porażkę polskiej dyplomacji w wielki sukces. Na pewno coś wymyślą, bo są przecież mistrzami w tej sztuce.
5. Do niezłej jatki doszło ostatnio w Warszawie. Narodowcy zablokowali wejście do teatru Narodowego sprzeciwiając się wystawieniu „Klątwy”, która obrażała ich uczucia religijne i nadgryzała ich patriotyzm boleśnie. Były petardy, mnóstwo chamstwa i policja zatrzymała 9 łysolków. Jednak w ramach miłości dużego, pisowskiego, brata do młodszego, po przesłuchaniu policja wypuściła ich bez postawienia zarzutów. Przecież to tylko takie, niczym nie zagrażające, zabawy młodzików, którzy gdzieś się muszą wyszaleć. Więcej tolerancji wobec łysolków, więcej miłości i zrozumienia, bo to siła polskiego narodu, siła patriotyzmu, siła Obrony terytorialnej. To pisowskie mięsko armatnie i tego się trzymajmy. Pokochajmy ich zamiast ganić, bo tego życzy sobie nasz nieRząd i reszta tych „orłów” z PiSu.
6. Zalewska miała bardzo szczere chęci. Ona bardzo pragnęła przekupić nauczycieli jakimiś podwyżkami, licząc, że to zamknie im usta, skłóci środowisko i jej będzie na wierzchu. Okazuje się jednak, że dłużej już nie da się ukrywać, iż te podwyżki to jakiś pic na wodę. Ponoć zapiera się rękami i nogami Morawiecki, który twierdzi, że kasy nie ma, więc nie da i tyle w temacie. Hm…teraz biedna Zalewska musi coś wymyślić, by nadal trzymać nauczycieli w szachu. Może obieca im jakieś obligacje, jakiś dodatek do emerytury, gdy osiągną 90 rok życia? Jedno pewne, coś wykombinuje, bo kombinowanie wychodzi jej najlepiej.
*
Stare przysłowie pszczół mówi „Jaki poniedziałek, taki cały tydzień”. Nastawmy się więc na ogrom newsów, które będą nas zalewały z każdej strony, niosąc chwałę pisowszczyzny i jej wodza, posła K. Do jutra 🙂
Źródło informacji
1. http://wyborcza.pl/7,75398,21679222,prokuratura-krajowa-prz…
2. http://www.newsweek.pl/…/20-maja-w-katowicach-kongres-prawn…
3. http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114871,21680790,rz-dymisja-…
4. http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Trump-oszukal-Polako…
5. http://koduj24.pl/zatrzymani-podczas-protestu-przeciw-klat…/
6. http://www.fakt.pl/…/nadal-nie-ma-zgody-mateusza-mo…/1y0mmc0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.