11.10.2016

11.10.2016

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Ależ pogoda. Szaro, buro i ponuro. Newsy w podobnym klimacie. Zapraszam 🙂
1. Profesjonalizm Macierewicza aż oślepia. Facet ogłasza wielki sukces, bo to w polskiej fabryce zostaną wyprodukowane śmigłowce, więc Francuzom mówimy zdecydowanie – żegnaj. Jednak wiadomo, ze diabeł zawsze tkwi w szczegółach. Po pierwsze, ta polska fabryka jest w rękach Amerykanów i to oni skasują niezłą kasę za zamówienie. Po drugie, nie o takie śmigłowce chodziło. Miało być duże i nowoczesne wsparcie dla Marynarki Wojennej, a są niewielkie śmigłowce, których zastosowanie i przydatność stoi pod sporym znakiem zapytania. Wybaczcie, ale nie sposób zachować powagę, gdy ktoś, pokazując kurę domową, chce nam wmówić, że to jastrząb.
2. Mistrz manipulacji, krętactwa i bajdurzenia odkrył, co stoi za ludźmi, skupionymi wokół pro life. Teraz już wszystko jasne, a politycy PiS, powtarzają słowa szefa, jak mantrę. To wszystko, co wymyślił Dzierżawski i pół miliona Polaków, to jeden wielki spisek i działanie na szkodę władzy. Specjalnie wymyślili sobie taki projekt, by załatwić rządzącą partię. „Ruchy pro-life to Piąta Kolumna, która działa na zlecenie wrogich sił PiS-owskiej władzy, by przeszkodzić jej w realizacji tzw. „dobrej zmiany”, którą w pocie czoła wprowadza rząd Beaty Szydło. Tak więc wszystko jasne. Wróg czai się wszędzie i tylko czyha, by zniszczyć dobre imię prezesa i spółki. Ameba to przy nich szczyt intelektu, prawda?
3. Paul Cameron właśnie toczy w polskim sejmie batalię z mrokami życia doczesnego, a konkretnie z homoseksualizmem. Opiera się on na wynikach swoich długoletnich badań, które nie zyskały uznania w świecie naukowym Mało tego, uważane są za idiotyzmy, rodem ze średniowiecza. I tak sobie gada, prawie do pustych ścian, bo nawet posłowie PiSu nie przybyli tłumnie, by posłuchać „rewelacji”. Rzeczywiście, duch prawości i inteligencji unosi się nad częścią polskiego narodu i nadziwić się nie może, skąd u nas tylu „myślących inaczej” (chciałam ostrzej, ale ugryzłam się w język.
4. NSZZ Solidarność poczuł się bardzo, ale to bardzo urażony, bo podczas czarnego protestu w warszawie, ktoś śmiał bezprawnie wykorzystać znak „Solidarności”. Prokuratura wzięła się więc ostro do pracy, by jak najszybciej wykryć zbrodniarza, osądzić i skazać na wiele lat więzienia. Przestępstwo to wielkie, ale o ileż tragiczniejsze jest to, że związek zawodowy, powstały na bazie walk o wolną i sprawiedliwą Polskę, teraz ściga polskich obywateli, chce ich sądzić i karać. Ależ się sprzedali. Fujjjjjj
5. Czy warto zawracać sobie głowę kolejną miesiączką smoleńską? Nie warto, ale kto ma ochotę posłuchać prezesa w akcji, to podaję linka.
*
Jak widać, życie w polskim zakładzie psychiatrycznym płynie sobie wartko. Kadra zwariowała, pacjenci zdrowi na ciele i umyśle, czyli polska norma zachowana. Do jutra:)
Źródło informacji
1. http://wyborcza.pl/1,75398,20818779,dlaczego-black-hawki-ni…
2. http://www.newsweek.pl/…/pis-a-organizacje-pro-life-jak-pis…
3. http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114871,20820278,w-sejmie-ko…
4. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Prokuratura-chce-sie…
5. http://www.fakt.pl/…/pis-walczy-o-prawde-podczas-ob…/t206mex

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.