Spotkanie z Tomaszem Lisem

Spotkanie z Tomaszem Lisem

Dodane przez

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Lisem.

Odbędzie się ono we czwartek, 15 listopada 2018 o 18:00 w Grand Hotel Boutique
ul: Dymnickiego 1a, 35-030 Rzeszów

Tomasz Lis – dziennikarz telewizyjny i prasowy, publicysta radiowy, telewizyjny i prasowy, od 2012 roku redaktor naczelny tygodnika „Newsweek Polska”. 
Były szef “Faktów” TVN i “Wydarzeń” Polsatu, publicysta “Co z tą Polską”, redaktor naczelny “Wprost”. Dziewięciokrotny zdobywca Wiktora ( w tymn Super Wiktora), trzykrotny laureat tytułu “Dziennikarz Roku”, dwukrotny zdobywca Telekamery. Laureat Nagrody Kisiela w 2005 roku. 
Do Rzeszowa przyjedzie ze swą najnowszą książką – autobiografią 
„Historia prywatna”. Wspomnienia odmalowane są na plastycznym tle najnowszej historii Polski po 1989 roku. Śledzimy zadziwiające niekiedy ścieżki kariery Lisa i wchodzimy do zamkniętych gabinetów redaktorów i polityków z pierwszych stron gazet. Pobudzająca refleksja nad wzlotami i upadkami III RP miesza się z frapującymi, a czasami komicznymi anegdotami z udziałem bohaterów masowej wyobraźni. To książka, w której zaglądamy od kuchni do mediów i polityki, czyli tam, gdzie teoretycznie nie powinniśmy zaglądać. To autoportret człowieka, który sam zmieniał media w Polsce i wpływał na kształt krajowej polityki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.