KOMUNIKAT w sprawie zgłaszania kandydatów na Przewodniczącego Zarządu

KOMUNIKAT w sprawie zgłaszania kandydatów na Przewodniczącego Zarządu

Dodane przez

Jako Pełnomocnik ds. organizacji struktur stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji w województwie podkarpackim, otwieram procedurę zgłaszania kandydatów na Przewodniczącego Zarządu oraz pozostałych członków Zarządu Podkarpackiego Oddziału Regionalnego KOD.

Uprawnieni członkowie Stowarzyszenia, zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia (§11, §12, §22), mogą zgłaszać swoje kandydatury lub kandydatury innych osób, poprzez wysłanie ich na adres biuro@kodpodkarpackie.pl od dnia 18.08.2016. Lista jest zamykana 10.09.2016 roku o północy. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, numer pesel, funkcję do której zgłoszona jest kandydatura, oraz pisemną zgodę na kandydowanie. Można też dodać krótką notkę o kandydacie.

Lista kandydatów, wraz z notkami o kandydatach, zostanie podana do publicznej wiadomości 11.09.2016 roku na stronie www.ruchkod.pl, kodpodkarpackie.pl oraz na podkarpackich grupach FB KOD.

Wyborów dokonamy podczas walnego regionalnego zebrania członków stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji, które odbędzie się 17.09.2016 roku.

Pełnomocnik ZG KOD w województwie podkarpackim
Kuba Karyś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.