24.08.2017

24.08.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Dzisiejsze newsy są wprost niesamowite. Podobnie, jak ta władza. Zapraszam 🙂
1. Głupio to zapewne zabrzmi, ale ponad rok temu wskazałam te obszary, nad którymi PiS będzie chciał mieć całkowitą kontrolę. Nawet nie mam satysfakcji, że się nie myliłam. No i jak myślałam tak to wszystko idzie. PiS szykuje się na przejęcie internetu. Portale informacyjne, fb wszystko w łapach posła K. Cenzura nam puka do drzwi i co teraz?
2. Sama już nie wiem, śmiać się czy płakać. Jasny gwint, naprawdę w Polsce czucie i wiara przejmują władzę nad nauką. W Sejmie odbędzie się spotkanie przeciwników szczepień. Kto na nim zagości? Naturoterapeuta, który poleca leczenie raka suplementami oraz Fundacja QLT, której celem chronienie Matki Natury i polskiego narodu. Oszołomów zaprosił poseł z ugrupowania Kukiza i będą sobie opowiadać „prawdę” o szczepieniach, oczywiście na nasz koszt. Rodzice przestaną szczepić dzieci, bo uwierzą na „czuja”, a potem pozostanie im się tylko modlić, by jakaś epidemia nie wybuchła. To się nie może dziać naprawdę…
3. Gwiazda TK, niejaka Przyłębska, podjęła decyzję, by nie upowszechniać w Polsce orzeczeń Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Czy kogoś to dziwi? A po co nam wiedza, która miałaby znaczenie dla prawa w Polsce? PiS wie najlepiej, jak nami rządzić, co nam wolno wiedzieć, a co nie. Czy im naprawdę się wydaje, ze nie znajdziemy dojścia, by poznać te przeczenia, które dla nas ważne? Oni uważają nas za takich kretynów?
4. Coraz dalej nam od UE, za to coraz bliżej Chin. Ponoć Pekin zamierza w nas władować olbrzymie pieniądze, a w zamian za to postawiliby sobie u nas elektrownie atomowe i to nie jedną, jakieś fabryczki, domki. A wszystko to typowo chińskiej jakości. Poczekajmy jeszcze trochę, a zamiast mówić, ze jesteśmy w Europie, będziemy się szczycić, że jesteśmy drugimi Chinami. Słowo daję „ciemność widzę, ciemność”.
*
Jest fajnie, a będzie jeszcze fajniej. Tendencja samozniszczeniowa rozwija skrzydła, PiSiątka już na etapie skrajnej niepoczytalności, a my wciąż tacy cierpliwi??? Do jutra.
Źródło informacji
1. http://wyborcza.pl/7,156282,22269462,pis-szykuje-siec-na-in…
2.http://www.newsweek.pl/…/antyszczepionkowa-konferencja-w-po…
3.http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114871,22270396,tk-zrywa-po…
4. http://wyborcza.pl/7,155287,22265746,unia-chinska-zamiast-u…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.