23.06.2017

23.06.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Jeśli ktoś nie może się obudzić, czuje się lekko śnięty to zapraszam na prasówkę. Podziała lepiej niż litry mocnej kawy 🙂 Podniesie ciśnienie, poziom adrenaliny i od razu wróci chęć do np. przekopania ogródka czy generalnych porządków w domu 🙂 
1. Radość frankowiczów z, pierwszego w tej sprawie, wyroku sądu, który stanął po ich stronie i nakazał „odfrankować” kredyt okazała się przedwczesna. Sąd drugiej instancji zauważył wprawdzie pewne nieprawidłowości, ale odrzucił wszelkie roszczenia. Kredyt zaciągnięty we frankach nie może być traktowany tak, jak ten, złotówkowy i tyle w temacie. Należy oczekiwać, że kolejne apelacje, kolejnych banków, zakończą się podobnym wyrokiem. No i wyszło jak wyszło. Duda obiecał i szybko zapomniał, banki nawet w sądzie postawią na swoim, a frankowicze niech bulą. Ciekawe, na kogo zagłosują w kolejnych wyborach.
2. Mamy kolejną teorię, co do przyczyny zbrodni smoleńskiej. Oczywiście kolejna jedyna i słuszna. Tym razem to już na bank bomba termobaryczna. Wow, podziwiam wenę twórczą ekspertów podkomisji smoleńskiej. Była sztuczna mgła, bomba na pokładzie, trotyl, podstawiona brzoza, strzały dobijające, celowe uszkodzenia tupolewa przed lotem, jakaś parówka itp. itd. Za każdym razem wmawiano narodowi, że to już wiadomo na 100%, że to rzeczywista przyczyna, a lud słuchał uważnie i kupował bez mrugnięcia okiem i odrobiny refleksji. Teraz więc też uwierzy, bo przecież niczego tak bardzo nie pragnie, jak dowodów na potwierdzenie swojej prawdy. Prawda smoleńska w narodzie zwycięży!!! Nieważne czy prawdziwa ona czy nie, ważne, że naród tylko takiej pragnie i tyle. 
3. Macierewicz cały w skowronkach. Z okazji Święta GROM-u otrzymał honorową oznakę nr 146 Jednostki Wojskowej GROM. Ten gest wdzięczności wykonał niejaki Pawluk, który kilka lat temu został zwolniony z GROM-u i ponownie przywrócony kilka miesięcy temu. Może więc wysłać teraz Macierewicza na jakąś tajną akcję o największym stopniu ryzyka? A niech się chłopina wykaże, że na nią zasługuje.
4. Faktem jest, że fakt lubi ploteczki. Ja czasami też, dlatego z przyjemnością poinformuję o nowym odkryciu 🙂 Od września w Sejmie pojawią się nowe maszynki do głosowania. Niby fajnie, ale jest coś, co wzbudza niepokój. To zamontowane w nich malutkie mikrofony. Opozycja obawia się podsłuchu, ale kancelaria Sejmu uspokaja. Mikrofony mają służyć tylko do zabierania głosu, a włączać i wyłączać je będzie mógł tylko marszałek Sejmu, co gwarantuje, że wszystkie podejrzenia są bez sensu. Wiadomo Kuchciński to chodząca uczciwość, gdzież on by śmiał zagrać nieczysto.
5. Błaszczak robi, co może by zniechęcić do Przystanku Woodstock. A to terroryści na bank wpadną do Polski z bombkami, a to policja nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa, bo zjedzie się tyle hołoty, co to tylko chce kraść, bić, gwałcić i to wszystko za przyzwoleniem Owsiaka. Obawiam się jednego. Jeśli już Błaszczak tyle gada, to czy nie przygotowuje się do kroku ostatecznego czyli uwalenia Przystanku? Obym się myliła.
6. Pamiętacie drukarza, który odmówił wykonanie plakatu LGBT? Sąd rejonowy uznał, że facet przegiął i klauzula sumienia w tym przypadku nie ma nic do rzeczy, ale prokuratura ma inne zdanie. GPC ogłasza z radością, z radością, że Ziobro zatrzyma homolobby i złoży skargę kasacyjną na wyrok. Wow, wielki ten Ziobro, jaki dobry, jaki odważny, jaki prawy. Uratuje biednego drukarza i zagra na nosie tym, co im się wydaje, że mają jakieś prawa w pisowskiej Polsce. Wbijmy sobie wreszcie do głowy, że Polska teraz tyko dla wybranych Polaków, że kierując się klauzulą sumienia pokazujemy swoje przywiązanie do tradycji chrześcijańskiej, że mamy swego pana i Władcę, więc koniec z szarogęsieniem się, gadaniem o jakiś prawach obywatelskich i innych bzdurach. Ave PiS!!!
*
Na weekend może taka anegdotka – „2015 – Duda Prezydentem; 2016 – Trump Prezydentem: 2019 – Mam nadzieję, że mój dystrykt wygra igrzyska śmierci”. Bez komentarza i do poniedziałku 🙂
Źródło informacji
1. http://wyborcza.pl/7,155287,21998240,zle-wiesci-dla-frankow…
2. http://www.newsweek.pl/…/katastrofa-smolenska-eksperyment-z…
3. http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114871,21997775,komandos-ma…
4. http://www.fakt.pl/…/beda-podsluchiwac-poslow-zamon…/x3rx6nq
5. https://www.wprost.pl/…/Blaszczak-uderza-w-Woodstock-a-poli…
6. http://gpcodziennie.pl/65409-ministerzatrzymahomolobby.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.