Wywiad z dziewczyną ze zdjęcia

Wywiad z dziewczyną ze zdjęcia

Dodane przez

Na wywiad umówiłem się w krakowskiej kawiarence na uliczce odchodzącej od rynku głównego, w związku z popularnością zdjęcia zrobionego na marszu KOD-u w Krakowie 4 czerwca 2016 roku. Na spotkanie przyszła miła uśmiechnięta dziewczyna o bardzo zdecydowanej postawie. Z rozmowy na którą zapraszam wynika, że jest wrażliwą osobą ale zdecydowaną i pewną siebie. Moim i Państwa gościem jest Natalia, dziewczyna ze zdjęcia

Meco: Kim jesteś? Skąd się wzięłaś? Opowiedz coś o sobie.

Natalia: Jestem psychologiem, pracuje z osobami niepełnosprawnymi, urodziłam się na Podkarpaciu, o czym mówiłam wielokrotnie podkreślając swoje korzenie.

Meco: Czyli tam się urodziłaś a nie w Krakowie?

Natalia: Tak, wywodzę się z matecznika PiS-u. Przyjechałam do Krakowa na studia 10 lat temu, i tu znalazłam pracę. I może to wydawać się trochę dziwne, że z Podkarpacia do Krakowa i jeszcze ostatecznie trafiłam do KOD-u, natomiast u mnie w rodzinie zawsze ważne były wartości demokratyczne. U nas nie było zgody na to, żeby polityka mieszała nam się w życie.

Meco: Czyli nie idziecie za nurtem Podkarpacia?

Natalia: Absolutnie nie! Moi rodzice nie są w nurcie Podkarpacia, moja babcia też nie jest w nurcie Podkarpacia i nawet przychodzi na manifestacje. Była w Rzeszowie z nami jak byliśmy na wyjeździe w Rzeszowie (przyp. Wyjazd KOD małopolska na manifestacje w Rzeszowie 17 kwietnia 2016 roku)….

 

Całość wywiadu dostępna na stronie http://kodmalopolska.pl/wywiad-z-dziewczyna-ze-zdjecia/

 

Wywiad przeprowadził Krzysztof Fortis (MecoForte) 16 czerwca 2016 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.