29.09.2017

29.09.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Koło historii nieźle się kręci. PiS kłamstwami naród nęci. Tu oszuka…tam nabuja. Myśli, że nas zrobi w …. (każdy niech samo sobie dopowie w co.…, a ja nie mam na myśli nic wulgarnego  ) Zapraszam na prasówkę  
1. Młody poseł PiS, Łukasz Rzepecki nie odpuszcza. Już wcześniej głośno sprzeciwił się próbom podwyższenia ceny paliw, potem podpadł, bo nie głosował za pisowską ustawą o SN za co wywalono go z komisji ds. UE. Tym razem zagłosował za uchyleniem immunitetu swego kolegi Tarczyńskiego. Ciekawe, jak teraz go kumple ukarzą za uczciwość.
2. Pisowska „zabawa” polskim sądownictwem została już zauważona w USA. Rzeczniczka Departamentu Stanu nie ukrywa, że bacznie obserwują, co wyczynia polska władza, szanują jej prawo do reform sądów, ale nie może być to sprzeczne z konstytucją i prawem międzynarodowym. Czy można prosić USA, by w razie czego, mocniej tupnęły nogą i dały tym naszym oszołomkom boleśnie popalić?
3. Doradcą zarządu do spraw cyberbezpieczeństwa w Banku PeKao został kolejny wybitny ekspert w tej dziedzinie, niejaki Witold Ziobro. Ciekawa postać, bo to nie tylko ukochany braciszek ministra niesprawiedliwości, ale też bohater plotek. Ot chociażby zarzut, że w czasach gdy kierował NZS na UJ, wziął kasę na szkolenie bezrobotnych, które się nie odbyło i kasa jakoś zniknęła. Braciszek ponoć charakterny, taka szara eminencja, cień swojego wielkiego brata, który wie, że to jego czas, więc trzeba czerpać pełnymi garściami, wszystko, bo nie wiadomo, jak długo się da. 
4. Zbliża się ten wielki dzień, gdy całą Polska plus trzy największe lotniska zostaną oplecione różańcami jak kajdanami jakimiś. „Różaniec bez granic” zyskał pełne poparcie Konferencji Episkopatu Polskiego i 7 października „zaróżancują” nas na amen. Niesamowite! Ci, którzy mają pełne usta nienawiści i fobii wszelakich będą się modlić za pokój i błogosławieństwo Boże. Tralalala „Ale szum, ale tłum/ Czarna noc, biały rum/Złote stosy pomarańczy/Dudni dom dana da, Jak zabawa to zaba…/ I wariatka dzisiaj tańczy” I tyle w temacie.
5. Ponoć Szydło namiętnie wkuwa słówka angielskie. Czyż więc jest coś w ploteczkach, jakoby mieli ją wywalić ze stołka premierki, ale za to wepchnąć do struktur UE? Ponoć taki warunek postawiła, a poseł K. chce jej wynagrodzić trudy pisowskiego premierowania i zgodził się na to. Ciekawe, kto płaci za lekcje pani premier. Podejrzewam, że my, bo nie wygląda ona na osobę, która rozrzucałaby swoje prywatne pieniądze.
6. Karczewski już nawet nie próbuje udawać, że nic się nie dzieje. Przyznał w rozmowie z TVP, że PiS kombinuje jak wlezie, by namieszać co nieco w kodeksie wyborczym. Oczywiście to dla dobra obywateli. Których??? Oczywiście to dla polepszenia frekwencji wyborczej i przejrzystości wyborów. Ktoś mu wierzy?
*
Starczy na dzisiaj tych newsów, bo ileż można, prawda? Do poniedziałku 
Źródło informacja
1. https://wiadomosci.wp.pl/najmlodszy-posel-pis-znow-idzie-po…
2. http://wyborcza.pl/7,75399,22442347,fakty-tvn-departament-s…
3. http://www.newsweek.pl/…/brat-ziobry-z-nowa-posada-w-zrepol…
4. http://wiadomosci.onet.pl/…/spor-o-rozaniec-na-gran…/5r39vg8
5. http://www.fakt.pl/…/rafal-bochenek-o-planach-rzadu…/85q5pz5
6. https://www.wprost.pl/…/Karczewski-o-pomyslach-PiS-na-wybor…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.