29.06.2017

29.06.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Myśli myślami, a newsy czekają. Tak więc myślenie o dołach wyłączam i biorę na tapetę kolejne „rewelacje” PiSu. Zapraszam 😛)
1. PiS szaleje. Już niebawem odwiedzi nas Donald Trump. Sukces ogłoszono, poinformowano naród, ze prezydent USA przyjeżdża głównie po to, by w swoim przemówieniu wyrazić wsparcie i poparcie dla nieRządu, przekonać lud, że lepiej trafić nie mógł. Ważnym punktem ma być wiec na placu Krasińskich, gdzie Trump spotka się z wielbicielami PiSu. Takie było założenie, a tu Amerykanie wykręcili numer i zaprosili na spotkanie opozycję. Ale policzek dla posła K. i spółki. Ciekawe, jak to wytłumaczą swoim, by wyszło na ich.
2. Miało być wspaniale, a jest jak zwykle. Radziwiłł miał nas rzucić na kolana swoją wspaniałą reformą i co? Poza siecią znalazło się ok 400 szpitali. Będą mogły one przystąpić do konkursu, ale czy coś z tego wyjdzie, nie wiadomo. Na liście nie znalazł się np. Szpital w Tworkach, neurologia i oddział udarowy Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia czy Gdańskie Centrum Sercowo-Naczyniowe (GCSN) Polsko-Amerykańskich Klinik Serca. Jeśli takie działania mają rozwiązać kolejki i inne problemy to ja dziękuję. Jednocześnie, choć wredna nie jestem, życzę wyznawcom PiS, by na własnej skórze przekonali się, kogo wielbią. A niech się leczą u Radziwiłła, powodzenia.
3. Dobry pan z tego Gowina. Na chwilę obecną nie przewiduje postawienie Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu, ale może mu się odmienić, któż to wie. Ma z nim pewne rachunki niewyrównane, więc może…więc kiedyś… Jednak najbardziej podobała mi się jego wypowiedź o SKOK-u Wołomin. Jego zdaniem za tym SKOK-iem i Amber Gold stały te same środowiska. Ciekawe, bo przecież wszyscy wiedzą, że SKOK-i są PiS-u. A to malutka wpadeczka.
4. Do Puszczy Białowieskiej ściągani zostają strażnicy z całej Polski, by zabezpieczyć ciągłość prac gospodarczych na tym terenie. Ciekawe, czy dostali dodatkowe uprawnienia, by mogli pozbyć się protestujących i ciąć drzewa równo, jak leci.
5. Ta zniewaga krwi wymaga. MON już złożyło skargę do prokuratury na Tomasza Piątka, autora książki Macierewicz i jego tajemnice. I znowu będziemy za to płacić my, podatnicy, bo szalony Antoni oszczędza kasę i nie skorzystał z drogi cywilnej. Kochani, kupujcie tę książkę, bo za niebawem prokuratura położy na niej łapie, i zostanie uroczyście spalona podczas kolejnej miesiączki smoleńskiej
*
Na dzisiaj mam dosyć, a Wy? Do jutra…
Źródło informacji
1. http://www.tokfm.pl/…/7,103085,22027599,ambasada-usa-zapras…
2. http://www.money.pl/…/siec-szpitali-finansowanie-nfz,165,0,…
3. https://wiadomosci.wp.pl/gowin-o-tusku-mamy-niewyrownane-ra…
4. http://bialystok.wyborcza.pl/…/7,35241,22026306,do-puszczy-…
5. http://www.newsweek.pl/…/tomasz-piatek-dziennikarz-gw-ujawn…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.