25.10.2016

25.10.2016

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Nawet nie jestem w stanie się zdenerwować. Czytam te newsy, rozglądam się wokół i pojąć tylko nie mogę, skąd ci kosmici się wzięli. Zapraszam 🙂
1. Zgodnie z pisowska regułą, każdy kto zasłużył się w niszczeniu ludzi nie związanych z prezesem, musi być nagrodzony. Spójrzmy, taki Zyzak, zakała historii, który ma za nic etykę zawodową. Machnął sobie dzieło o Lechu Wałęsie, wrzucił w obieg kłamstwa i teraz zasiada w Agencji Rozwoju Przemysłu. Historyk w takiej instytucji???? Ciekawe, jakie kwalifikacje zawodowe pomogą mu w tej instytucji. Może wystarczy lizusostwo?
2. Policjanci mają dosyć. Dostają niezłe baty od kiboli, po czym patrioci w szaliczkach są uniewinniani, bo tak sobie życzy Błaszczak. Napisali więc list do Szydło, prosząc o pomoc, ale ich szef dobrze wie, dlaczego podwładni się czepiają. To sprawa polityczna i nic więcej. Proponuję, by teraz to on stanął w pierwszym szeregu przeciwko kibolom to może zmieni zdanie? No chyba, ze uzna, iż to nie kibole, ale Donald Tusk, co to rozmnożył się przez pączkowanie i chce zniszczyć sprawiedliwe rządy.
3. Mija rok, gdy jaśnieje nam gwiazda powodzenia i sukcesu. Lud szczęśliwy, bo ma 500 plus, bo załapie się na mieszkanka i wcześniejsze emerytury. Już chcę zobaczyć tę euforię, jak dostaną do łapki 1000 zł. A to sobie poszaleją, może jednak nie o kasę tutaj chodzi? Może to miłość ponad wszystko, poza wszystkim i tyle?
4. Duda niezwykle się uaktywnił ostatnimi czasy. Podejrzewam, że prezes kazał mu ruszyć w Polskę, udzielać wywiadów, rozmawiać z ludźmi, bo za dwa lata wybory samorządowe. Teraz proponuje nawet, że otoczy biznesmenów swoją opieką, by im się chciało rozwijać i działać. Na ich miejscu uciekałabym, gdzie pieprz rośnie, bo z takim mecenasem daleko nie zajdą.
*
Przyjdzie taki czas, gdy będziemy opowiadać swoim prawnukom o Polsce, co to znalazła się w rękach kaczyzmu. Będziemy opowiadać i czuć ulgę, że to już za nami. Do jutra 🙂
Źródło informacji
1. http://wyborcza.pl/7,75398,20886558,tajemnice-zatrudnienia-…
2. http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114884,20885915,policja-osk…
3. http://www.money.pl/…/emerytura-obywatelska-zus-jednolity-p…
4. http://biznes.gazetaprawna.pl/…/987225,andrzej-duda-prezyde…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.