17.11.2016

17.11.2016

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Proponuję na początek drinka. Z pół szklanki wysokoprocentowej adrenaliny, kilka kropli wkurzenia, plasterek odporności na idiotyzmy i nieco soku z melisy. Kiedy już mamy takiego drinka przed sobą to zapraszam na prasówkę 🙂
1. Duda jak to Duda, dostał rozkaz, więc działa i odbiera Poznaniowi nagrodę gospodarczą, którą od 1998 roku prezydenci wręczali na poznańskich targach. Fakt, Lech Kaczyński też się z tej imprezy wymiksował, bo nie mógł uznać nagrody, ustanowionej przez prezydenta Kwaśniewskiego. Jednak Duda jest bardziej cwany i przenosi uroczystość jej wręczenia do Rzeszowa. A co, Poznań musi być ukarany za niepokornego prezydenta Jaśkowiaka. Jest wina, to i kara się objawiła. Czekam, kiedy Międzynarodowe Targi Poznańskie też zostaną przeniesione do jakiegoś bastionu PiSu. W końcu kto ma władzę, ten może wszystko.
2. Minister Morawiecki przepięknie wpisał się w pisowską retorykę kłamstwa i manipulacji faktami. Wciąż idzie w zaparte, wbijając nam do głów, że gospodarka polska idzie ku lepszemu, że PKB będzie rosło, że nie ma mowy o spowolnieniu gospodarczym. I tak sobie facet bajdurzy, mimo że fakty zaprzeczają każdemu jego słowu. Czeka nas niezłe piekiełko, ale to mało ważne. Ważne, że Morawiecki jest taki z siebie dumny, a pisowski naród wierzy, we wszystko, co powie.
3. Poseł Kaczyński ma nową wizję. Oczywiście katastroficzną, bo innych to on nie uznaje. Kto jest winny, że PKB leci na łeb na szyję? Przedsiębiorcy. To oni blokują przepływa pieniędzy, nie chcą inwestować. W ogóle nic nie chcą, bo to tzw. przedsiębiorcy opozycyjni. Szydło dorzuca do grona winowajców samorządy, gdzie PO i PSL mają przewagę, ale zdaje się, że ten numer już nie chwyta. Ciekawa jestem, w jaki sposób poseł K. zamierza zmusić przedsiębiorców do uległości. Jak znam życie, to coś na pewno wymyśli.
4. Po pierwszych atakach Brytyjczyków na Polaków ruszyli do Wielkiej Brytanii rycerze trzej. Pojechali, udzielili upomnienia, a nawet wysłali kilku policjantów, którzy mieli nauczyć autochtonów porządku i dyscypliny. Ponoć ich autorytet zadziałał, jak trzeba, z wielkim uznaniem i jeszcze większą uwagą siły porządkowe wsłuchiwały się w ich słowa, no i miał być już dobre. Miało, ale nie jest. Zdaje się, ze rycerze trzej zorganizowali sobie wycieczkę na koszt podatników i znacznie przeliczyli swoje możliwości. Proponuję desant na Wielką Brytanię, przy okazji przetestuje się naszą najpotężniejszą broń czyli gwardię narodową. Zapewne sukces murowany.
5. Terlikowscy już całkowicie odpłynęli. Założyli sobie portal „Mały Dziennik. Na Kontrze”, gdzie karmią swoim małym rozumkiem każdego, kto tam wpadnie. Piszą o apokalipsie, o dzieciach nienarodzonych, o swojej misji niesienia chrześcijaństwa między pogan. Tak sobie właśnie pomyślałam, że tacy Terlikowscy też są potrzebni. Są wspaniałym przykładem przestrogi dla każdego, normalnie myślącego człowieka. Patrzę na nich i słyszę, jak mój Anioł Stróż szepce do mnie – nie idź tą drogą, odpuść, zapomnij, bo to nie Bóg nimi kieruje, ale …..
*
Wiem jedno Jak już wreszcie PiS rozłoży się na obie łopatki, a posłowie znowu zawalą głosowanie w sprawie postawienia co niektórych przed TS i rozliczenia pozostałych za rządy dyletanctwa oraz głupoty, to nie chcę być w ich skórze. KOD nie odpuści. Wrrrrrrr Do jutra
Źródło informacji
1. http://poznan.wyborcza.pl/…/1,36037,20987977,prezydent-duda…
2. http://next.gazeta.pl/…/7,151245,20983812,zaskakujaca-pewno…
3. http://www.money.pl/…/kaczynski-przedsiebiorcy-tvp,197,0,21…
4. https://www.wprost.pl/…/Atak-na-Polakow-na-Wyspach-Zostali-…
5. http://www.newsweek.pl/…/terlikowscy-otworzyli-portal-inter…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.