17.07.2016 – Spotkanie z KOD – Tarnobrzeg

17.07.2016 – Spotkanie z KOD – Tarnobrzeg

Dodane przez

Dzisiaj nasz namiot KODowy stanął na tarnobrzeskim rynku. To drugie po Jarosławiu spotkanie z mieszkańcami Podkarpacia. Tym razem zorganizowane przez KOD Stalowa Wola przy wsparciu innych miast regionu.

Pogoda na szczęście dopisała. Przestało padać, wyszło słońce, wiało, ale jakoś utrzymaliśmy namiot w pionie. Tak, jak spodziewaliśmy się zainteresowanie nie było wielkie. Jednak warto było. Od czegoś trzeba zacząć w tym trudnym terenie. Kropla drąży skałę. Kilka deklaracji podpisanych, kilka wziętych do domu. Kilkadziesiąt rozdanych ulotek. Dla dzieci tradycyjnie baloniki, dla wszystkich KODowe krówki.

Osoby podchodzące dokładnie wiedziały po co przyszły. Padło wiele trudnych pytań.  Kilka długich, bardzo ważnych rozmów. Zatroskane twarze… To dowód na to, że  w każdym zakątku Polski ludzie martwią się o przyszłość. Nie tylko swoją, ale zagrożonej demokracji i przyszłych pokoleń.

Wsparciem tarnobrzeskiego spotkania była obecność Koordynatora Podkarpackiego Kuby Karysia.

Nie obyło się bez drobnych incydentów. Jacyś pijaczkowie, panie straszące piekłem, dwóch panów robiących nam zdjęcia.  Ale to już norma.

Do zobaczenia!

Fotorelacja J. Bednarowicz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.