17.03.2017

17.03.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

PiS PiSuje jak szalony, poseł K. wciąż bredzi, PiSiątka czarują rzeczywistość czyli …dzień jak każdy inny. W PiSowskich realiach każdy znajdzie coś dla siebie, zapraszam 🙂
1. Biedni chłopcy narodowcy. Rząd nie ułatwia im życia. Chcą walczyć o żołnierzy wyklętych, a nie muszą. Chcą być największymi antysemitami w Polsce, ale politycy PiS są jeszcze większymi. Chcą nieść na transparentach hasła nienawiści, ale PiSiątka robią to na co dzień i skuteczniej. Chcą pokazać swój wyostrzony rasizm, ale nie bardzo mogą, bo… polityka antyimigracyjna nieRządu odbiera im szanse na walkę z tą „gorszą rasą”. No i czym by się tutaj wykazać, no czym? Myśleli, myśleli i wymyślili. Teraz biorą na cel emigrantów zza wschodniej granicy. W sobotę ruszą nasi jurni młodzianie piętnując każdego Ukraińca, który śmiał przyjechać do Polski i psuje wizerunek jednorodności narodowej. Zgodnie z zasadą, że „na bezrybiu i rak ryba”.
2. Ponad tysiąc krakowian, tych znanych i nie, podpisało się pod listem do arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, piętnując ostro zawłaszczanie Wawelu przez posła K. i jego kumpli. Każdego miesiąca Wawel staje się miejscem politycznej pokazówki, co jest nie do pojęcia dla normalnie myślących. Nasze największe dobro narodowe zaprzęgnięte w nurt pisowskiej jatki to już zdecydowanie zbyt wielkie nadużycie. Arcybiskup na razie milczy. Pewnie musi skonsultować się z posłem K. Ojczulkiem Rydzykiem, potem walnie tekst, w którym wykaże całkowite niezrozumienie sytuacji, oburzenie listem „zdrajców”, zagrozi ekskomuniką i będzie jak jest.
3. Ojczulek Rydzyk znowu dorwał się do głosu w swej tubie propagandowej czyli Telewizji Trwam i ruszył z dobrą nowiną pomiędzy stado baranów swoich. Ostrzegł swoich przed politykami opozycji, których samo istnienie niesie za sobą groźbę skażenia trwałego a nawet zainfekowania. Zapewne członkom jego sekty opadły szczęki z wrażenia, mózgi zlasowały się do reszty i jak automaty zakodowali sobie, że opozycja to dzieło szatana, ale Ojczulek przeprowadzi ich suchym odnóżem przez to bagno politycznego zniszczenia i brudu. Jak trzeba będzie to ichni Bóg da im siłę i krzyżami, różańcami pokonają to zło. Cześć i chwała rydzykowym bohaterom. Cześć i chwała ojcze dyrektorze.
4. Z polskiej armii odchodzi kolejny generał. Marek Mecherzyński, dowódca pierwszej zmiany wojsk w Afganistanie. W 2008 roku ukończył studia podyplomowe w prestiżowej Royal College of Defence Studies w Londynie. Mimo chwalebnej drogi zawodowej, nie otrzymał pozytywnej oceny od Macierewicza, co nikogo nie dziwi. To nie typ Misiewicza, więc takich w armii nie trzeba. I z kim ta miernota ministerialna zamierza wojować?
5. Samorządowcy mają dosyć. Zawiązali komitet protestacyjny i zwrócili się z ostrym apelem do nieRządu. Na razie przygotowali Kartę Protestacyjną, potem zapowiadają wielką manifestację, a co dalej? Wiadomo, że nieRząd nie przejmuje się takimi „drobnostkami”, więc może samorządowcy ukrywają jakiegoś asa w rękawie? Oby, bo czas na samo gadanie już minął.
6. Niesamowite. „Do Rzeczy” tak wiernie kibicujące PiSiątkom wreszcie się wkurzyło. Chodzi o komisję smoleńską, a konkretnie o jej „dokonania”. Cierpliwość dziennikarzy tej gazety wydawała się trwała i nieograniczona, a jednak coś pękło. Wojciech Wybranowski wysunął się nieopatrznie przed szereg i zapragnął zdobyć nieco wiedzy na temat harmonogramu prac ekspertów. Odpowiedź zaszokowała – „Podkom smoleń odmówiła mi odpowiedzi na pyt dot harmonogramu prac, bo to może “naruszać bezpieczeństwo i prywatność członków kom” Paranoja!” Tak potraktować swojego? Tak się odwdzięczyć za lata bzdur, wspierania każdego kłamstewka? Nie godzi się droga komisjo, ojjjj nie godzi.
*
No i co? Udaje mi się podtrzymać antypisowskiego ducha w narodzie? Oby, bo dużo nam sił i wytrwania trzeba. Miłego weekendu i do poniedziałku 🙂
Źródło informacji
1. http://wroclaw.wyborcza.pl/…/7,35771,21508744,onr-znalazl-n…
2. http://www.newsweek.pl/…/kaczynski-odwiedza-grob-brat-na-wa…
3. http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114884,21509760,rydzyk-w-pe…
4. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Marek-Mecherzynski-o…
5. http://koduj24.pl/samorzadowcy-zawiazali-komitet-protestac…/
6. http://natemat.pl/203757,nieoczekiwana-zmiana-miejsc-medial…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.