13.04.2017

13.04.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Misiek Macierewicza skutecznie przesłania swoją osobą to, co wyprawia PiS. Myślę, że celowo go poseł K. wystawił do odstrzału, byle tylko po cichutku zrobić swoje. Popatrzmy więc, jakie rewelacje ukrywają dzisiejsze newsy. Zapraszam 🙂
1. Kolejna obietnica wyborcza Szydło poszła w niepamięć. Taka była słodka, współczująca, piętnująca poprzedni rząd za lekceważenie ludzi. A teraz chwilowo PiS nie potrzebuje głosów, więc można co niektórych zlekceważyć. Tak się właśnie czują pracownicy likwidowanej firmy PKS Krosno. Jej partia wygrała, to co będzie sobie zawracała sobie głowę jakimś tam „plebsem”, ludźmi, którzy od miesięcy nie otrzymali wynagrodzenia za pracę. Obiecanki cacanki, ale ważne, że udało się za puste słowa kupić głosy.
2. Z pełną premedytacją PiS wciska nam w oczy Misiewicza, licząc, ze nie zwrócimy uwagi na sprawy o wiele istotniejsze. Po cichutku, ze spokojem, w Sejmie złożono projekt nowelizacji o sądach powszechnych. Ziobro zaciera ręce, bo trójpodział władzy staje się fikcją, a on wyrasta na pana i władcę, który będzie mógł wszystko. Ciekawe, kiedy ten facet zaspokoi wreszcie swój wielki apetyt na władzę. Otrzeźwienie przyjdzie na niego, gdy stanie przed TS. Oby jak najszybciej.
3. Nasz, a właściwie nie nasz, mistrz kłamstwa czyli Macierewicz znowu poleciał w krainę fantasy. Miały być drony dla WOT i nie ma. To znaczy ponoć są, ale wciąż je sprawdzają, badają, więc pierwsze ćwiczenia Wojsk Terytorialnych odbędą się bez nich. Podobnie ma się z noktowizorami i sprzętem optycznym. Ciekawe będą te pierwsze ćwiczenia. Teoria pogoni za teorią, a praktykę i umiejętność pracy ze sprzętem to pewnie przećwiczą już w warunkach bojowych. Na przykład, gdy Macierewicz wyśle ich po Putina, by go postawić przed sądem za dokonaną zbrodnię na części pasażerów Tupolewa.
4. Duda znowu chwycił bezkrytycznie za długopis i podpisał ustawę, na mocy której minister sprawiedliwości (celowo małą literą) staje się zwierzchnikiem dyrektorów sądów. Ziobro kwitnie ze szczęścia, PiSiątka mają poczucie dobrze spełnionego zadania, a Polska pada na ryjek i jej demokracja staje się tylko wspomnieniem. Pośle K. może już czas na opamiętanie?
5. NieRząd ma pełne prawo do radości. Jeden z ich wzorcowych programów czyli darmowe leki dla seniorów nieźle oszczędza na starszolatkach. Przez pierwsze pół roku ministerstwo zdrowia zaoszczędziło aż 51 milionów, a to dopiero początek. Warto było utrudnić seniorom dostęp do tych leków, warto było wpisać na listę te medykamenty, które aż tak nie obciążają budżetu państwa. Radziwiłł zadowolony, a seniorzy niech se ustawiają w kolejce do naturalnej eutanazji. No ewentualnie może za trzy ;lata, ci, którzy przeżyją, kolejny raz dadzą się nabrać i zagłosują na posła K. i spółkę.
*
Dzieje się sporo, prawda? I dziać się będzie, bo jako naród dajemy się załatwić przez PiS na cacy. Szkoda, że tak się dzieje, ale może przyjdzie wreszcie czas Wielkiego Przebudzenia? Do poczytania jutro 🙂
Źródło informacji
1. http://wiadomosci.wp.pl/szydlo-w-kampanii-obiecala-im-pomoc…
2. http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114871,21630147,wszystkie-o…
3, http://www.money.pl/…/wojska-obrony-terytorialnej-antoni,45…
4. http://prawo.gazetaprawna.pl/…/1034640,prezydent-minister-s…
5. http://www.fakt.pl/…/rzad-oszczedza-na-darmowych-le…/erv5gzs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.