09.02.2017

09.02.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Każdy dzień to jak kolejna klatka w kalejdoskopie. Nawet człowiek dobrze się nie przyjrzy, nie przeanalizuje, a już wskakuje kolejna, aż można oczopląsu dostać. No popatrzmy, co dzisiaj udało nam się uchwycić. Zapraszam 🙂
1. Miało być tak miło. Miała być spełniona kolejna obietnica PiSu. No właśnie, miała być, bo nie będzie. Bezpłatne leczenie dla każdego zapewne uspokoiło bezdomnych i tych, bez praw do świadczeń zdrowotnych. Rząd jednak wszystko skrupulatnie przeliczył i wyszło mu, że jednak co za dużo to dla Polaków niezdrowo. Tak więc leczenie będzie wciąż tylko dla tych, którzy płacą podatki, a nawet w sytuacji ratowania życia lekarz ma mieć pacjenta w nosie. Miało być cudnie, a wyszło jak zwykle. Pomysły Radziwiłła położą służbę zdrowia na łopatki, ale co tam…
2. Łysolki rozprzestrzeniają się ze swoją ideologią jak szarańcza. Wszystko im wolno, PiSiątka ich kochają, sędziowie z reguły uniewinniają pod naciskiem „neutralnej” politycznie prokuratury. Klawe życie mają te chłopaki. Właśnie wzięli się za podbój kolejnego miasta i szaleją niszcząc Legnicę nazizmem, ksenofobią i wszelkimi innymi fobiami. Normalność w PiSlandii staje się coraz bardziej brunatna. Dziękuję pośle K.
3. Nawet co niektórzy profesorowie z KUL mają bardzo złe zdanie o reformie Zalewskiej. To powrót do PRL, to niszczenie potencjału młodego człowieka, to hodowla bezkrytycznych wyznawców PiSu – tak twierdzi profesor Żurek. Tajne konsultacje z tajnymi konsultantami zaowocowały takim bublem, że ręce opadają i tylko dzieciaków żal. No ale stara zasada mówi, ze lepiej rządzi się głupim społeczeństwem, więc nie dziwmy się, że „dobra zmiana” dobrze PiSowi rokuje.
4. Samochwała w Sejmie stała i bajeczki opowiadała, tak można podsumować wystąpienie Waszczykowskiego. Polska wstała z kolan, Polska liczy się w świecie, UE nas słucha i będzie robić to, co mówimy. I tak dalej, i kolejne ble ble ble, a naród słucha, naród ufa, naród wierzy.
5. Zgodnie z założeniem hodowli PiSiątek prawie że od poczęcia, rząd wpadł na kolejny świetny pomysł. W każdej gminie powstanie strzelnica. Macierewicz zaciera łapki, bo dzieciaki zasilą szeregi Obrony Terytorialnej i nasza armia będzie nie do pokonania. Mięsko armatnie zawsze w cenie dla takich jak szef MON.
6. Jak załapać się na 500 plus mając nawet spore dochody? Wystarczy być przedsiębiorcą, który rozlicza się kartą podatkową lub ryczałtem. Zaniża się maksymalnie dochody i już kasa na pierwsze dziecko leci. Od dawna wiadomo, że Polak potrafi i chętnie będzie robił w konia swój rząd i swój kraj. W końcu cwaniactwo to jedna z naszych cech narodowych. Tak więc władza płacze i płaci, a my jesteśmy w coraz większej dziurze budżetowej.
*
Nie wiem, ja Wy, ale odnoszę wrażenie, że coś PiSiątka ostro przyspieszyły. Może czuja, że długo nie uciągną, więc chcą tak na zapas zdemolować i wyciągnąć jak najwięcej dla siebie? Do jutra 🙂
Źródło informacji
1. http://wyborcza.pl/7,75398,21349678,nie-bedzie-bezplatnego-…
2. http://www.newsweek.pl/…/legnica-brunatnieje-nacjonalisci-r…
3. http://www.tokfm.pl/…/7,103454,21351262,szkola-ma-wyksztalc…
4. https://www.wprost.pl/…/Expose-Waszczykowskiego-Polska-dypl…
5. http://www.fakt.pl/…/wizyta-na-strzelnicy-kosztuje-…/d3l3ywr
6. http://msp.money.pl/…/system-500-luka-przedsiebiorcy-pierws…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.