08.06.2017

08.06.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Z PiSem nam nie po drodze, to wiadomo, ale stara zasada mówi, punktuj wroga, by móc potem go za wszystko rozliczyć. Tak więc słuchamy, czytamy i zbieramy wszystko, co się nada, by niczego nie przeoczyć i w odpowiednim momencie dowalić na całego. Zapraszam 🙂
1. PiS na uszach staje, byle tylko zniechęcić Polaków do Przystanku Woodstock. Najpierw wyskoczył Błaszczak, informując o negatywnej opinii policji dotyczącej tej imprezy. Ponieważ mało kto się tym przejął, PiS postanowiło uderzyć mocniej i trąbi na lewo i prawo, jakoby Jurek Owsiak zaprosił muzułmanów z Niemiec. No i ruszyła lawina w internecie, ale nie taka, o jakiej mogliby zamarzyć PiSiątka. Internauci zjechali ich równo i pewnie teraz Błaszczak cierpi w milczeniu, a cała elita rządząca kombinuje, co by tu jeszcze wymyślić, by po przystanku zostało tylko wspomnienie.
2. Obsesja PiS na punkcie Donalda Tuska zaprowadzi ich w końcu do zamkniętego zakładu psychiatrycznego. Nie mogąc dorwać Ojca, próbują załatwić syna. Cieszyli się jak dzieci, że postawią Michała pod sąd za rzekome ujawnienie tajnych informacji handlowych należącym do Amber Gold liniom OLT. Tak bardzo się starali, a tu klapa. Śledztwo zostało umorzone, bo dowodów zabrakło. Teraz jednak samodzielnie myśląca prokuratura nakazała ponowne zbadanie sprawy, bo przecież niemożliwe jest, by chłopak był niewinny. Trzeba znaleźć na niego jakiegoś haka, bo tak sobie życzy poseł K. Ryli, szukali i nic. No ale mają nowy pomysł. Michał Tusk będzie przesłuchany w sprawie Amber Gold. Może pod serią pytań straci czujność i uda się go na czymś złapać? Ależ to byłaby radość.
3. Poseł K. i spółka wpadł na kolejny, genialny pomysł. Posłowie PiS chcą, by rok 2018 był Rokiem Konfederacji Barskiej. W końcu był to niby bunt szlachty przeciwko mieszaniu się Rosji w sprawy polskie, ochrona polskiego katolicyzmu i przy okazji przeciwko królowi Stanisławowi Augustowi Poniatowskiemu. Od dawna wiadomo, że całą tę aferkę nagrała Katarzyna II, która potrzebowała pretekstu, by jeszcze bardziej namieszać. No i teraz, przez kolejny rok będziemy czcili konfederatów, którzy zainteresowani byli tylko sobą i utrzymaniem swoich przywilejów. Chroń nas Panie przed kolejnymi pisowskimi „bohaterami”.
4. W najbliższą niedzielę odbędzie się w Gdańsku impreza dla dzieciaków pod nazwą „Wystrzałowy dzień Dziecka”. Patronat nad nią objął MON, a na maluchy czeka moc atrakcji, typu strzelanie z broni, rzucanie granatami, przenoszenie na czas meldunków, ćwiczenia z zakładania masek przeciwgazowych. Co z tego, że to tylko atrapy, ale liczy się sam fakt. Macierewicz zapewne bardzo wierzy, że „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”, więc już chce wdrażać dzieciaki, by kiedyś stały się niezłym mięskiem armatnim. Jest ktoś zainteresowany?
5. A to się Duda rozkręcił. Chce nam załatwić kolejne referendum, tym razem w dniu wyborów parlamentarnych. Miłośnik referendów się znalazł. Cwaniaczek i tyle. Liczy, że oddając narodowi głos w sprawie uchodźców, zapewni PiS-owi kolejną wielką wygraną. Szkoda, że zapomniał iż w Sejmie wciąż leży wniosek o referendum, dotyczący reformy edukacji. No tak, ale na tym nie zbije kapitału politycznego, więc co ma udawać, że taki z niego prawy gość.
*
No dobrze. Na dzisiaj już wystarczy tych rewelacji, bo jeszcze trochę a i ja zacznę gonić za swoim rozumem. Do jutra 🙂
Źródło informacji
1. https://wiadomosci.wp.pl/chcecie-imprezy-z-udzialem-muzulma…
2. http://wyborcza.pl/7,75398,21928659,dorwac-michala-tuska-sl…
3. http://www.newsweek.pl/…/rok-2018-rokiem-konfederacji-barsk…
4. http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114871,21930213,oswajanie-d…
5. https://www.wprost.pl/…/Prezydent-Referendum-ws-uchodzcow-m…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.