08.03.2017

08.03.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Przed nami dzisiaj Wielki Czarny Protest. W 85 miastach Polski rozlegnie się Wielki Krzyk Sprzeciwu wobec polityki pisowskiego nierządu tak bardzo anty kobietom. Jednocześnie na całym świecie kobiety też wyjdą na ulice, by pokazać swój sprzeciw wobec łamaniu naszych praw. Dzisiaj świat jest KOBIETĄ. Jednak nie tylko tym żyjemy, popatrzmy, co pisowskiego jeszcze w newsach piszczy. Zapraszam na prasówkę 🙂
1. Kolejne „arcydziełko” PiSu czeka cierpliwie na zaklepanie przez większość parlamentarną. To nowelizacja ustawy o służbie zagranicznej. Jak się okazuje, ta dotychczasowa była bardzo zła, bo m. in. dopuściła do służby pracowników, któych cechują, cytuję, „niedostatecznie silne więzi łączące z państwem polskim”. Kiedy tylko ta nowelizacja zostanie przegłosowana, PiSiątka ruszą do ataku i oczyszczą szeregi dyplomatów, pozostawiając mnóstwo miejsca dla „swoich”. Uwaga! Uwaga! Misiewicze nadchodzą! Kolejny obszar, gdzie wiedza, umiejętności i kompetencje okażą się całkowicie bez znaczenia. Wystarczy podpisana lojalka z posłem K.
2. Ludzie listy piszą, bo lubią, bo chcą się podzielić myślami z kimś bliskim. A Szydło pisze listy, bo nie lubi, bo chce przeforsować swoje, a właściwie posła K. chore myśli o Donaldzie Tusku. Podejrzewam, że unijnym szefom rządów szczęki opadają z zadziwienia, bo chyba pierwszy raz w życiu widzą, jak państwo zwalcza własnego obywatela. Szydło zupełnie nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo się ośmiesza, wręcz robi z siebie kretynkę. Z siebie i naszej Polski. Jednak, czyż można czuć się zaskoczonym, czyż można się dziwić? Tak to jest gdy rozumu brak, a państwem rządzi nienawiść, małość i ciasnota intelektualna.
3. Magdalena Ogórek, była gwiazda lewicy, od jakiegoś czasu przeszła całkowitą metamorfozę polityczną i wpadła w ramiona PiS. Nie przeszkadza jej, że robi z siebie idiotkę w TYP Info, że pisze hymny pochwalne na cześć obecnej włazy w „do Rzeczy”, a głoszone przez nią obecnie poglądy są jedną wielką żenadą. Ważne, że ma teraz 5 minut sławy, pławi się w blasku fleszy i kocha nad życie posła K. W nagrodę za dobre sprawowanie otrzymała dotację od kolegi Glińskiego na publikacje swojej książki. Wiadomo, swój swego musi wspierać, pytanie tylko, czy warto się było za taką cenę zeszmacić.
4. No i stało się. Nierząd przyjął projekt zmian w ustawie o Krajowej Radzie Sądowniczej. Teraz to politycy będą sprawować władzę nad sądami, co ma być niby gwarancją rzetelności i uczciwości. Tralalala, tylko głupiec może w to uwierzyć. Jedno jest pewne, PiSiątka są mistrzami w obchodzeniu Konstytucji, która powoli staje się zupełnie niepotrzebnym papierkiem. A co tam konstytucja. Ma być tak jak poseł K. żąda. W końcu nie po to przegrywał co rusz z Tuskiem, nie po to 8 lat tkwił w oczekiwaniu, by teraz pozwolić jakiejś tam konstytucji chronić demokrację polską. PiSlandia górą! PiSlandia na lata! PiSlandia rządzi i władzy nie odda. To zdrada stanu, tylko czy jesteśmy w stanie się jej skutecznie przeciwstawić?
5. Nierząd przyjął Strategię na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, ukochane dziecko Morawieckiego. Zgodnie z założeniem tego „cudeńka” Polska będzie się rozwija, Polacy będą żyli lepiej i w ogóle będzie bosko. Szczególnie tym, którym odbierze się przywileje emerytalne. Tym, którzy nie będą mogli skorzystać z pójścia na wcześniejszą emeryturę. Tym, którzy po przejściu na emeryturę, będą chcieli ją podwyższyć dodatkową pracą. Jeśli potwierdzi się plotka, że emerytury mają być równe dla każdego i będą wynosiły ok 1000 zł, to już dopełni się czar pisowskiej logiki, pisowskiego rozumienia „szczęśliwego państwa”, pisowskiej wiary w cud, bo tylko tak można nazwać pomysł PiSu na praworządne i sprawiedliwe państwo.
*
No i to byłoby dzisiaj na tyle. PiSowska rzeczywistość zatacza coraz szersze kręgi, budząc w nas coraz większą niechęć, wstręt i wstyd. Wstyd, że dojrzałość obywatelska Polaków jest na tak niskim poziomie, iż zaprzedali duszę diabłu za przysłowiowa skórkę. Do pogadania jutro, a dzisiaj pamiętajmy, powtórzę to jeszcze raz – POLSKA JEST KOBIETĄ, EUROPA JEST KOBIETĄ, WIAT JEST KOBIETĄ!!!! Buziaki dla wszystkich PiSofobów 🙂
Źródło informacji
1. http://wyborcza.pl/7,75398,21467064,rzad-wyrzuca-dyplomatow…
2. http://www.newsweek.pl/…/beata-szydlo-napisala-list-do-szef…
3. http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114883,21467513,magdalena-o…
4. http://koduj24.pl/skok-pis-na-niezawislosc-sedziow/
5. http://www.fakt.pl/…/premier-szydlo-popiera-strateg…/hk76mly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.