03.07.2017

03.07.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Wykorzystuję ten czas, gdy mnie jeszcze poseł K. nie „zrewitalizował”, łapię biegiem newsy, kóre mi wpadły w oko i zapraszam na prasówkę 🙂
1. Już prawie za chwilę pojawi się u na Trump I Wielki. Gwoździem programu będzie wiec miłości i wsparcia prezydenta USA, w zamian za co i on ma okazać miłość i wsparcie PiSiątkom. Dumni członkowie Klubów Gazety Polskiej już przebierają nóżkami, już szykują koszulki klubowe, transparenty. Politycy PiSu zapakują ich do autokarów, wręczą przepustki i całe to towarzystwo spotka się na wiecu wsparcia, poparcia i dotarcia polsko – amerykańskiego. Cieszą się klubowicze jak wariaci. Nie dosyć, że zobaczą Trumpa na żywca, zjadą do „stolycy” to jeszcze świadomość, że są najważniejsi po prostu zaćmiewa ich swoim blaskiem i przekazem. Nastał ich czas, teraz oni są pany… ave wam… a Polsce na pohybel…
2. Wiceszef MON, Michał Dworczyk, to idealny człowiek na to stanowisko. Facet ma zapędy pirotechniczne, które kilkakrotnie stanowiły zagrożenie dla najbliższego jego środowiska. 18 lat temu w jego trzech piwnicach odkryto cały arsenał; skrzynki z pociskami artyleryjskimi, trotyl, a nawet głowicę do pancerfausta. Stąd śledztwo, zarzut o nieprawne posiadanie broni oraz dodatkowy o „sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa zagrożenia życia i zdrowia [mieszkańców] w znacznych rozmiarach”. Pomógł mu wówczas Macierewicz i po sprawie. Za to dzisiaj może sobie Dworczyk spokojnie rozwijać swą pasję do broni, a Macierewicz ma oddanego sługę, który broni szefa jak lew. To się panowie dobrali. Biedna ta nasza Polska z takimi „orłami”.
3. Pisowska rączka rączkę myje. Ta solidarność i więź rodzinna wśród PiSiątek może budzić tylko podziw i szacunek. Szwagier posła Bogdana Latosińskiego pracował jako kierowca w kieleckim MPK. W ubiegłym roku doprowadził do kolizji, bo wspomagał się w stresującej pracy alkoholem. Dyscyplinarnie został zwolniony, ale szwagier pomógł i znowu facet wozi pasażerów po Kielcach. To znaczy woził, bo jak dorwały się do sprawy media to jakoś zniknął, a MPK wypiera się wszelkich związków z nim, choć… chce go z powrotem zatrudnić i nawet się z tym nie kryje. A niech tam sobie gość popija spokojnie, ważne, ze ma na kogo liczyć, więc bezrobocie mu nie grozi.
4. Ależ się produkował poseł K. w Przysusze. Tyle mówił o sprawiedliwości, uczciwości, o wojnie z nepotyzmem, nadużyciami, a tu…w 2 rzędzie słuchał go z uwagą i zachwytem Łukasz Zbonikowski. Na bank jest on „symbolem” prawa i sprawiedliwości PiSlandii. Prokuratura prowadzi przeciwko niemu dwie sprawy; o oszustwa i napaść na małżonkę własną. Jednak poseł K. chyba wie, co mówi, bo zapewne okaże się w śledztwie, że to Łukaszka oszukiwano perfidnie i to nie on, a żona jego skatowała. W końcu w szeregach PiS sami uczciwi i szlachetni, prawda?
5. Młodzież Wszechpolska zapowiada pikiety w tych miastach, których prezydenci podpisali deklaracje o współdziałaniu w w dziedzinie migracji. Prawdziwie polska i jedynie polska młodzież jest wkurzona i mocno urażona taką postawą. Chłopaki z koleżankami nie odpuszczą i wyjdą na ulice. Jestem pewna, że otrzymają wielkie wsparcie policji, która będzie pilnowała, by nikt im krzywdy nie zrobił, by spokojnie mogli palić sobie jakieś kukły, wywrzaskiwać swoje fobie, puszczać race na głowy przechodniów. Zapewne wesprą ich też kluby Gazety Polskiej, ci panowie, co to na płaszczach mają wizerunek Chrystusa i koła różańcowe, niosące miłość w groźnie uniesionych krzyżach. Ależ będzie imprezka, ależ będzie się działo. PiS przewodnią siłą narodu, więc pozwala MW poszaleć, bo niech się łysolki zajmą czymś pożytecznym. Gdyby się nudzili, to jakieś głupie myśli by im przyszły do głowy, więc niech się dzieciaczki dobrze bawią.
*
I to byłoby na tyle dzisiaj. Przez kilka dni dam Wam odpocząć od prasówek. Do piątku 🙂
Źródło informacji
1. http://gpcodziennie.pl/65762-klubygpprzywitajaprezydentatru…#
2. http://wyborcza.pl/7,75398,22043028,przeszlosc-wiceministra…
3. https://wiadomosci.wp.pl/w-ubieglym-roku-prowadzil-pod-wply…
4. http://www.fakt.pl/…/zgrzyt-na-kongresie-pis-zbonik…/ycdjxjn
5. http://www.rp.pl/…/170709823-Mlodziez-Wszechpolska-deklarac…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.