“Koncercik dla demokracji” – Konrad Materna 05.03.2016

“Koncercik dla demokracji” – Konrad Materna 05.03.2016

Dodane przez

W ubiegłą sobotę gościliśmy w  Instytucie Kulturalnym im. Chune Goldberga w Rzeszowie Konrada Maternę wraz z żoną Anną Materną, którzy wyśpiewali absolutnie wspaniały koncert pod nieprzypadkowym tytułem” KONCERCIK DLA DEMOKRACJI”.

Kto nie dotarł, niech żałuje. Było wyjątkowo. Świadczyły o tym nasze twarze: był uśmiech, była zaduma, ale były też łzy wzruszenia.

Konradowi i Annie po stokroć dzięki.  Zapraszamy częściej do Rzeszowa.

Na koncercie obecni byli  KODerzy i KODerki z całego regionu. Po koncercie była więc wymarzona okazja do zaKODowanych rozmów… nie tylko o polityce. Było o planach, kolejnych akcjach….Każdy w „klapę” wpiął świeżo wyprodukowane pierwsze podkarpackie KODowe pinsy. Nie obyło się też bez, uwielbianego już przez wszystkich, sernika Ewy.

Gołym okiem widać było jak takie spotkania bardzo nas jednoczą, integrują, pomagają się poznać jeszcze lepiej, mocniej zaprzyjaźnić.  Mimo bardzo później pory Instytut opuszczaliśmy niechętnie. Smutno było rozstawać się  z Konradem i Anną, z Kubą i Agatą- gospodarzami, którzy całe to przedsięwzięcie przygotowali, no i z niepowtarzalną  atmosferą.

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe wydarzenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.