21.3.2017

21.3.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Dobrze. Po totalnym zniechęceniu, gdy nieopatrznie weszłam na strony kodowskie, biorę głęboki oddech i rzucam się na newsy. Zapraszam wszystkich, którzy wciąż są sobą 🙂
1. Raz na wozie, raz pod wozem. Inflacja nas dopada i może być nieciekawie. Ciekawe, jak sobie z tym nieRząd poradzi? Zapewne będzie nam jeszcze długo wmawiał, że niewielka inflacyjka sprzyja rozwojowi gospodarczemu. Co racja to racja, ale skąd mamy mieć pewność, że to będzie rzeczywiście niewielki skok? Na wszelki wypadek emeryci i renciści przytulcie się do kogoś z kasą, bo może pomoże.
2. Jedno jest pewne. Donalda Tuska należy zniszczyć, zakopać i pilnować, by już nigdy nie objawił się w polskiej polityce. To jest zadanie numer 1 PiSiątek i biada im, jak odpuszczą. Długo myślał Macierewicz i wpadł na genialny pomysł. Premier Tusk zawarł nielegalną umowę z Putinem i teraz za to zapłaci. Sprawa została już skierowana do prokuratury i teraz trzeba tylko poczekać, by pisowskiej sprawiedliwości stało się zadość. Ech tam, już się nawet takiego idiotyzmu komentować nie chce.
3. Ponoć dzisiaj Szydło ogłosiła, że mamy z głowy Misiewicza. Ponoć zwolniony został ze wszystkich dotychczasowych funkcji i wreszcie jest dobrze. Jakoś Szydło nie wpadła na to, że jej słowa zostaną sprawdzone. Dziennikarze Wirtualnej Polski skontaktowali się z MONem i cóż się okazało? Misiewicz wciąż przebywa na urlopie, o jego zwolnieniu nikt nic nie wie. Z tymi PiSiątkami to jest spory problem, bo nawet kłamać dobrze nie potrafią. Stanie przed nami taka gwiazda, gada, co jej ślina na język przyniesie i kompromituje się na całego. A może to tylko przekonanie, że każde kłamstwo w ustach niemiłościwie nam panujących natychmiast zamienia się w prawdę?
4. Anna Kołakowska, działaczka PiSu zapisuje się niechlubnie już od dłuższego czasu. Baba (specjalnie tak ją określam) ma niesamowitego farta, bo PiSiątka bronią swoich do upadłego. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że kolejny już raz, uda jej się uciec od odpowiedzialności karnej, za „dokonania” sprzeczne z prawem. Mało tego, jako wybitna działaczka wybitnej partii została wraz z rodzinką zabezpieczona finansowo, bo przecież należy jej się nagroda za chamstwo, liczne fobie i „wspaniałą” edukacje dziecięcia swojego. Kołakowscy górą, a reszta niech się pocałuje w nos.
5. Dzisiaj, przed posiedzeniem rządu, w siedzibie PiS odbyło się spotkanie najważniejszych polityków. Oczywiście, wszyscy oni nabrali wody w usta, bo nie mają obowiązku informować dziennikarzy i naród, o czym debatują i co planują. Spotkali się, posiedzieli, pogadali i rozeszli, każdy w swoją stronę. A mnie intuicja mówi, że coś kombinują, coś planują i na bank nie będzie to dla nas dobre.
*
Wiecie co, na dzisiaj wystarczy. Jakoś mi chyba odporność spadła, tym bardziej gdy widzę słabą i skłóconą opozycję, dla której ważniejsze rozgrywki personalne. Zobaczymy, co nam jutro przyniesie.
Źródło informacji
1. http://wyborcza.pl/7,155287,21519246,inflacja-wrocila-z-prz…
2. http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114884,21525163,macierewicz…
3. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Misiewicz-nie-pelni-…
4. http://koduj24.pl/radnej-pis-wszystko-wolno/
5. https://www.wprost.pl/…/Tajemnicze-spotkanie-w-siedzibie-Pi…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.