15.03.2017

15.03.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

PiS jak zwykle szaleje i mniema, że cokolwiek nie zrobi, to włos mu nie spadnie z głowy. A „gorszy sort zdrajców i złodziei” nie odpuszcza, a Trybunał Stanu czeka cierpliwie, a dowody działań antypolskich wpadają nam w ręce drzwiami i oknami. Czas pisowskiej propagandy i sukcesu minie, a wtedy zacznie się czas rozliczeń. Ojjj, będzie bolało … Zapraszam na prasówkę 🙂
1. Duda dostanie niedługo nową zabawkę, która ma się stać również kolejnym symbolem narodowym. To flaga prezydencka czyli „płat tkaniny barwy czerwonej z wizerunkiem orła ustalonego dla godła Rzeczypospolitej Polskiej pośrodku płata, w obramowaniu wężyka generalskiego”. Gdzie się nie ruszy „pierwszy chłopczyk Rzeczpospolitej” będzie mu ona towarzyszyła, by każdy widział z daleka z kim ma do czynienia. Ciekawe czy przyczepi sobie malutką swoją flagę do kombinezonu narciarskiego. No tak, jak się ma takiego prezydenta, to chociaż czymś mu się rangi doda. Może to mu pomoże w kolejnych wyborach?
2. W sejmie powstał kolejny zespół parlamentarny, ale tym razem taki chyba najważniejszy i najcenniejszy. Zajmie się on wszystkim, co wiąże się z ochroną życia już od poczęcia. Patrząc na to, kto wchodzi w skład zespołu, wiadomo, czego parlamentarzyści będą chronić, kogo bronić i czego żądać. Chyba nie będę życzyła im powodzenia.
3. Kolejna rezygnacja w polskiej armii. Tym razem generał Jerzy Gut, szef Dowództwa Komponentu Wojsk Specjalnych. Brawo panie Macierewicz. Nasza armia w pana rękach staje się słabiutkim gniotem, bez doświadczonych dowódców, bez wyćwiczonych w praktyce wojskowych. No i mamy w Polsce słabiutki nieRząd, słabiutką armię. Jesteśmy bezbronni, bezrozumni, bezsensowni i całkowicie bezradni. A wszystko to w ramach podniesienia obronności Państwa Polskiego, jakości polskiej armii. Górę złota temu, kto zrozumie poczynania Macierewicza.
4. Ginekolodzy piszą list do Radziwiłła w sprawie pigułki „po”. Usiłują go przekonać, by zmienił swoją decyzję, tłumaczą, dlaczego i kolejny też wyjaśniają, czym jest ta pigułka. Wiadomo, listy pisać każdy może, ale czy to cokolwiek pomoże? Radziwiłł, jako niedouczony produkt polskiej uczelni, będzie trwał przy swoim, szedł w zaparte i przekonywał do swojej racji. Przecież on najlepiej wie, czym jest pigułka „po” i nikt go nie przekona, że jest inaczej. W końcu „czucie i wiara silniej mówią do niego niż mędrca szkiełko i oko”.
5. Nowy sondaż IBRiS aż tchnie optymizmem. Aż 68% Polaków negatywnie ocenia pracę polskiej dyplomacji, a ponad połowa najchętniej zdymisjonowałaby nieRząd Szydło. Oczywiście, PiSiątka mają w nosie ten sondaż. Wolą ten, w którym poseł K. i Szydło stoją na czele rankingu najbardziej wpływowych Polaków, mimo że to wieści sprzed kilku tygodni. Poza tym, oni wiedzą lepiej, co jest lepsze dla Polski i Polaków i jakimiś bzdurnymi sondażami przejmować się nie zamierzają. Ave PiS… Ave poseł K.
6. Brexit staje się faktem. Polacy w Wielkiej Brytanii pełni niepokoju. Nasz nieRząd latał w ostatnim czasie na Wyspę, przekonywał, próbował przekupić i wierzył, głęboko wierzył, że jesteśmy dla władz brytyjskich wyjątkowi, najwspanialsi i po prostu numerem 1. Wszystko okazało się mrzonką, jak zwykle zresztą. Kiedy przyszło co do czego, Brytyjczykom nawet powieka nie drgnęła, by kierować się tylko swoim interesem, mając gdzieś imigrantów z Polski. Ciekawe, jak tę porażkę nieRząd przekuje w sukces.
7. Dzisiaj wybory w Holandii. O zwycięstwo walczy Geert Wilders. Jeśli wygra, zapowiada wyjście z UE i ostrą politykę antyimigracyjną. Jednym z jego głównych haseł wyborczych jest „Pijany Polak zabiera wam pracę”. Jedno jest pewne. Jeśli ten pisopodobny populista wygra to mamy kolejnych Polaków wracających do macierzy. Ależ będzie radość. Wracający będą płakać ze szczęścia, że wreszcie wracają do normalności, krainy mlekiem spływającej, a nieRząd będzie się radował, bo tylko gdy Polacy w kupie to siła w narodzie.
*
„Kochaj bliźniego swego” głoszą pisolubni z żyletkami w ręce. „Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe” krzyczą wielbiciele posła K. waląc różańcami jak leci, każdego, kto ma inne zdanie. Ciekawe, co będzie dalej. Do jutra 🙂
Źródło informacji
1. https://www.wprost.pl/…/Polska-zyska-nowy-symbol-narodowy-T…
2. http://www.fakt.pl/…/sejm-powstal-parlamentarny-zes…/qrzp2pw
3. http://koduj24.pl/najwazniejszy-polski-komandos-podal-sie-…/
4. http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114871,21498594,ginekolodzy…
5. http://www.newsweek.pl/…/ibris-polityka-zagraniczna-pis-pol…
6. http://wyborcza.pl/7,75399,21497897,milion-polakow-czeka-na…
7. http://www.money.pl/…/geert-wilders-wybory-w-holandii-2017,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.