13.10.2016

13.10.2016

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Kaczyzm w Polsce ma się coraz lepiej, a właściwie to tak się wielu wydaje. Przeglądam newsy i jednak dostrzegam jakiś dziwny popłoch, coraz głupsze wypowiedzi, coraz bardziej chybione działania, a to nie jest oznaką silnej władzy. To typowe zachowanie tych, co tracą grunt pod nogami. Coś mi się wydaje, że dobrze to odbieram. Zapraszam 🙂
1. Powiem jedno. Czepiacie się Kaczyńskiego niemożebnie. On świetnie wiedział, co mówi, gdy roztoczył nam wizję rodzenia potworków, byle tylko ochrzczonych i godnie pochowanych. Po pierwsze, musi odzyskać zaufanie kościoła, a jak to najlepiej zrobić? Dać księżom szansę na ostre kasowanie za chrzest i pochówek. Po drugie, z prezesem jest tak, że wielu musi się zastanowić mocno, co autor, czyli prezes, miał na myśli. Proponuję powołać sztab „ekspertów”, którzy zajmą się analizą, interpretacją i tłumaczeniem słów prezesa z jego na nasze. Kolejni kolesie załapią się na niezłe pieniądze, a rzeczniczka PiSu, Mazurek,nie będzie już musiała nam mówić, byśmy „się puknęli w głowę”. Już wszystko jasne, prawda?
2. Co niektórym ministrom Szydło puszczają nerwy. Wieszczą oni totalną zapaść gospodarczą w 2018 roku, ale nikt ich ostrzeżeń nie traktuje serio. Na realizację obietnic potrzebne będą miliardy, tylko skąd je wziąć, jeśli, czego się rząd nie tknie, to mu nie wychodzi. No nic, ważne, ze prezes żąda, prezes ma, a taki drobiazg, jak pusta kasa, to niewiele go obchodzi. Jeśli wreszcie ten rząd padnie, to czekają nas długie „chude” lata, a do kogo ludzie będą mieli pretensje? Do następców PiSu, bo przecież nie do swoich.
3. Może być tak, ze ci z nas, którzy nie przepracowali odpowiedniej liczby lat, nie załapią się na systematycznie wypłacane emerytury. Dostaną jednorazowo zwrot ze swoich składek i niech sobie za to żyją. Niesamowite, że w ogóle Szydło zastanawia się nad tym pomysłem ZUS-u. A wydawało się, że nic już nie jest w stanie nas zaskoczyć.
4. Chłopcy narodowcy żądają zaostrzenia kar za obrazę polskości, a w szczególności za obrazę „prawdziwych Polaków”. Jeśli przeforsują swój projekt, to będą mogli sobie bezkarnie biegać ze swastyką, hitlerowskim pozdrowieniem, swoją ksenofobią i nacjonalizmem, ale tego, kto zwróci im uwagę, to się biegiem zapuszkuje, na co najmniej 5 lat. Życie w wariatkowie nie jest lekkie.
5. Dyrektorem Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, pan Paweł Gaweł podpadł władzy ostro. Zachciało mu się przesłać do Watykanu kazanie bliskiego przyjaciela Międlara, księdza Kneblewskiego, które idealnie mieści się w retoryce łysolków. Przeprowadzono więc zbiórkę pieniędzy na przetłumaczenie kazania księdza prałata i w tym momencie wkroczyła prokuratura. Wiceszef MON dopatrzył się zbrodni niesłychanej, czyli nielegalnie prowadzonej zbiórki na tłumaczenie, zgłosił to gdzie trzeba i teraz pan Gaweł ma przechlapane. Oczywiście, nie chodzi tutaj o te 1200 złotych, ale o blokadę interwencji w Watykanie. Czy Kownacki naprawdę myślał, że nikt tego nie pojmie?
*
Jak dobrze, że jutro piątek i czekają nas aż dwa dni odpoczynku od pisowskiej inteligencji. Przetrwamy to, prawda? 🙂
Źródło informacji
1. https://www.wprost.pl/…/Rzecznik-klubu-PiS-Beata-Mazurek-Pu…
2. http://www.fakt.pl/…/zabraknie-pieniedzy-na-rzadowe…/9gp9cn6
3. http://wyborcza.biz/…/1,147880,20823591,czesc-polakow-nie-d…
4. http://www.newsweek.pl/…/kary-za-obraze-polski-i-katolicyzm…
5.http://bydgoszcz.wyborcza.pl/…/1,48722,20831242,wiceszef-mo…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.