10.11.2016

10.11.2016

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Ojjj, gorąco w USA. Zamieszki i protesty tych, którzy nie akceptują wyboru Trumpa na prezydenta. Pewnie wezmą z nas przykład, założą amerykański KOD a w świat pójdzie przesłanie – KODerzy upadającej demokracji łączcie się. Tymczasem u nas…. Zapraszam 🙂
1. PiS funduje nam darmowy maraton kabaretowy. Jego głównym bohaterem był wczoraj zastępca prokuratora generalnego, Marek Pasionak. Cała konferencja prasowa, poświęcona zbrodni smoleńskiej to była jedna wielka żałość i skarga. Biedny Pasionek biadolił, ze nikt z uznanych ekspertów od katastrof lotniczych nie chce z nim pracować, że ekshumacje za chwilę, ale nie ma chętnego laboratorium do przeprowadzenia badań, brzydki Putin nie chce oddać wraku tupolewa i w ogóle to cały czas jest pod górkę. Niesamowite, to co się stało z dowodami zbrodni, którymi machał nam Macierewicz przed oczami? Przejadły się? Zużyły? Nie wytrzymały próby z parówką? Jedno jest pewne, zabawa smoleńska kosztuje już nas 4 mln zł, ale zapewne pisowska prawda warta jest każdej kasy.
2. Jutrzejszy marsz chłopców narodowców ma być zapewne wzorem patriotyzmu, ogłady i kultury. Nikt i nic nie może zepsuć wizerunku tej imprezki, stąd postanowiono nie przyznać akredytacji Gazecie Wyborczej i TVN. Powód? „nie spełniają standardów społeczności Marszu Niepodległości”. Czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć? Wreszcie więc będzie pokazana w mediach cała prawda i tylko prawda. Łysolki będą sobie grzecznie szli, wznosząc hasła przepełnione miłością do drugiego człowieka i pacyfizmem, będzie ich tłum ogromniasty, a głupi naród w to uwierzy oczywiście.
3. Sędzia Sądu Rejonowego złożyła skargę na Ziobro, który cofnął jej delegację do Sądu Okręgowego. Ponoć nie radziła sobie z prostymi sprawami, więc stąd taka właśnie decyzja. Pani sędzia żąda przeprosin, ale jakoś ciemno to widzę z prostego powodu. Nie ma chętnego do poprowadzenia tej sprawy. Strach obleciał sędziów. Czyżby postawa tchórzofretki stanie się symbolem PiSlandii?
4. Gdyby ktoś o tym nie wiedział, to uprzejmie informuję, że kancelaria Dudy ściśle współpracowała i wspomagała kampanię prezydencką Trumpa. Za chwilę Szczerski zupełnie nam odleci i powie, że Trump wygrał dzięki Dudzie i PiSowi. Wcale by mnie to nie zdziwiło. W końcu wsparcie takich autorytetów musiało zaowocować zwycięstwem. W nagrodę polskie władze i poseł Kaczyński dostaną rabat w Mac Donaldzie na co najmniej rok.
5. Ministerstwo Infrastruktury, w ramach swojej miłości do narodu, planuje zmiany w prawie lokatorskim. Jeśli je przeforsują to czekają nas masowe eksmisje i likwidacja komunalnej gospodarki mieszkaniowej. Oczywiście ministerstwo zaprzecza tym pomówieniom, ale chyba nie wzięły się one z powietrza? W zapewnienia ministra nie uwierzyli ludzie z Ruchu Sprawiedliwości Społecznej i Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej. Stąd wczorajszy protest pod ministerstwem. Jak to słusznie powiedział Piotr Ikonowicz, mamy do czynienia z Programem Mieszkaniowym minus.
6. Duda i Macierewicz mają ostatnio problemy z dogadaniem się. Okazuje się, że prezydent nie akceptuje co niektórych kandydatów na generała, których podsyła mu kolega minister MON. Nie wiem, na ile to poważny zgrzyt między panami, ale jakże mnie to cieszy. Tak sobie marzę, by tych zgrzytów było coraz więcej i to na każdej linii pisowskiej sprawiedliwości.
*
No i dobiliśmy do końca. Fakt, mogłabym jeszcze dużo, ale empatia moja osobista nie pozwala mi dręczyć Was bez końca. Miłego popołudnia i do jutra 🙂
Źródło informacji
1. http://wyborcza.pl/7,75968,20957617,smolensk-niczym-lot-na-…
2. http://www.newsweek.pl/marsz-niepodleglosci-bez-tvn-u-i-gaz…
3. http://www.tokfm.pl/…/7,103454,20954374,prowadzila-sprawe-k…
4. https://www.wprost.pl/…/Szczerski-Mielismy-kontakt-z-ekipa-…
5. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Protest-przed-sie…
6. http://www.fakt.pl/…/tarcie-na-linii-duda-macierewi…/z9h5p6d

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.