03.08.2017

03.08.2017

Dodane przez

Autor: Tamara Olszewska

Czwartek, kolejny czarny dzień, który zaliczamy już od ponad półtora roku. Jestem coraz bardziej wściekła i aż się boję, co będzie, gdy nie zapanuję nad swoimi emocjami. Wrrrrr…zapraszam na prasówkę.
1. „Miłość ci wszystko wybaczy”, bo jest bezwarunkowa, wyrozumiała i bezkrytyczna. Efekty miłości PiSu do łysolków są bardzo widoczne. Profanacja obchodów Powstania Warszawskiego, narastająca agresja, ataki na ludzi innego wyznania czy koloru skóry. Dzień bez agresji to dzień stracony… Wczoraj pseudopolacy zaatakowali członków drużyny piłkarskiej z Izraela. Co ciekawe, jak podkreśla prasa, incydent miał miejsce w momencie, gdy policja odpuściła sobie, uznając zapewne, że nie ma żadnego zagrożenia. Teraz policjanci się spięli, szukają napastników, świat trąbi o kolejnym akcie agresji w Polsce, a PiSiątka nadal pozostają w stanie zachwytu i miłości. Mdli mnie…
2. Bezmózgowie Błaszczaka sięga już zenitu. Facet ciężko pracuje nad projektem nowego paszportu, który ma czcić 100 lecie naszej niepodległości. Wśród symboliki, która będzie ozdabiać paszport znajduje się wizerunek Ostrej Bramy i cmentarza Orląt Lwowskich. Historia historią, ale umieszczanie tych symboli kolejny raz pokazuje, że nasz nieRząd ma głęboko gdzieś stosunki dobrosąsiedzkie, czuje się bezkarny i żyje świadomością, ze wszystko mu wolno. Nie do uwierzenia, że w półtora roku można zdemolować nie tylko Polskę, ale i relacje z Europą. Nie, to już nie czas na walkę z działaniami PiSu, to czas na walkę z PiSem
3. Coś podobnego. Już nawet prawicowe media nie mogą patrzeć na manipulacje reżimówki. Dziennikarz GPC nie wytrzymał i na Twitterze napisał „Ku*wa, no nie manipulujcie aż tak” (przepraszam, to nie ja, to cytat). Chodziło o poziom materiałów, dotyczących Fundacji Otwarty Dialog. Dziennikarz skomentował też program „ Nie da się ukryć”, twierdząc, e coś takiego to mogą oglądać tylko idioci. Kto by pomyślał, że przyklasnę dziennikarzowi GPC.
4. Kto uwierzył w wielki sukces gospodarczy nieRządu ten teraz niech odmówi trze Zdrowaśki, bo może to pomoże. O tym, ze Morawiecki chwali się nadwyżką budżetową, wszyscy wiemy. Ale o tym, że ta nadwyżka powstałą głównie dlatego, że rząd wstrzymuje zwrot podatku VAT i tym nabija sobie dane, to może nie każdy się orientuje. Dodajmy do tego spowolnienie inwestycji publicznych, zachowawczą postawę firm, które wolą wziąć na wstrzymanie, bo nie mają pojęcia, co ten nieRząd za chwilę wymyśli, wojenka z UE i nikt nie powinien mieć wątpliwości, co czeka polską gospodarkę, jak Pis się wreszcie nie obudzi.
5. Donald Tusk na przesłuchaniu, a poseł K. kwitnie ze szczęścia. Jest przekonany, że uda się przejść od świadka w sprawie do oskarżonego, potem wyrok i długie lata wiezienia. W razie czego, ma przygotowane jakieś inne rozwiązania, gdy nie uda się Tuska uziemić Smoleńskiem . Nawet nie chce i się zastanawiać, co mu chodzi po głowie, bo za oszalałym z nienawiści nikt nie trafi.
*
Błagam, niech spadnie jakaś plaga na PiS, bo tak dłużej się nie da. Do jutra.
Źródło informacji
1.http://www.fakt.pl/…/pseudokibice-zaatakowali-pod-p…/n9vn3kx
2. https://wiadomosci.wp.pl/wilno-i-lwow-w-polskich-paszportac…
3.http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114871,22185402,nawet-prawi…
4. http://www.newsweek.pl/…/inwestycje-w-polsce-najnizszy-wyni…
5. http://wyborcza.pl/7,75398,22185382,kaczynski-o-przesluchan…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.